Canlı Kamera Seyret
Dünyaya Farklı Bi Noktadan Bak!
webcam

Canlı Seyret, webcam, webcam canlı izle

Sponsor Bağlantılar

Almanya canlı seyret, webcam canlı canlı kamera görüntüleri
45380 defa izlendi.
Almanya
Airport Stuttgart
26439 defa izlendi.
Almanya
Airport Stuttgart 2
18920 defa izlendi.
Almanya
Airport
13414 defa izlendi.
Almanya
Deggendorf 1
9106 defa izlendi.
Almanya
Eroscenter
8805 defa izlendi.
Almanya
Hamburg University
8470 defa izlendi.
Almanya
Fachhochschule Jena
8042 defa izlendi.
Almanya
Bayern
7212 defa izlendi.
Almanya
Landkreis Ravensburg
7042 defa izlendi.
Almanya
Bernkastel 1
6992 defa izlendi.
Almanya
Gewerbegebiet Haid
4646 defa izlendi.
Almanya
Bahnhof Plattling
1 2 »
Almanya Hakkında Bilgi
Almanya     Almanya Federal Cumhuriyeti ya da kısaca Almanya (Almanca: Bundesrepublik Deutschland) orta batı Avrupa'da devlet. Kuzeyinde Kuzey Denizi, Danimarka, Baltık Denizi, doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti, batısında Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa ve güneyinde Avusturya ve İsviçre bulunur.

     Almanya, 16 eyaletten oluşan federal bir devlettir.Başkent ve hükumet merkezi Berlin'de bulunmaktadır. Ulusal birlik 1871 Franco-Prusya Savaşı sonrası sağlanmıştır. II.Dünya Savaşı sonrası Doğu Almanya ve Batı Almanya olarak ikiye bölünen ülke 1990'da tekrar birleşmiştir. Almanya,Avrupa Birliği'nin kurucu ülkelerindendir ve 82 milyondan fazla nüfusu ile Avrupa Birliği'nin en kalabalık ülkesidir.

     Otomotiv ( Mercedes, BMW, Opel, Wolkswagen ), Dayanıklı Tüketim Malları ( Bosch, Sıemens, Braun, Fakir, Mıele, Grundıg, Telefunken ), Bayer Kimya, Goethe, Brecht, Grass, Schiller, Thomas Mann, Remarque, Rilke Hienrich Böll gibi Yazarları, Beethoven, Bach, Brahms, Wagner,Robert Schuman gibi Müzisyenleri, Marx, Nietzche, Leibniz gibi Düşünürleri, Einstein, İmmanuel Kant, Martin Luther gibi Bilim Adamları, Michael Schumacher, Boris Becker, Franz Beckenbauer ( İmparator ) gibi sporcuları, Berlin ve Köln Katedralleri ile Bremen Mızıkacıları, Ren Havzası ( madencilik ), Lufthansa Hava Yolları, Berlin ( Berlin Duvarı, Brandenburg kapısı, Bergama Müzesi ) Hamburg, Frankfurt, ( Kitap Fuarı )Münih, Dresden Şehirleri ile tanınır

Köln Hakkında Bilgi / Herhangi Bir Şehir
Köln

    Köln (Türkçe: Kolonya), Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti´nin en büyük şehri, ayrıca 4.378.622 nüfuslu Köln Vilayeti´nin yani Regierungsbezirk Köln (Köln, Bonn, Aachen, Düren, Euskirchen, Heinsberg, Leverkusen, Gummersbach ve çevresi, Bergheim ve çevresi, Bergisch Gladbach ve çevresi, Siegburg ve çevresi)´ün merkezidir. Nüfusu 989.766´dır (31 aralık 2006)

     Berlin´den sonra Türkiyeli göçmenlerin en çok olduğu şehirdir. Kentte ayrıca bir tane Türk Konsolosluğu bulunmaktadır. Şehirde ikiyüz bine yakın yabancı ikamet etmektedir. Bu sayede şehir kozmopolit bir yapıya sahiptir. Bazı insanlar, tıpkı Amsterdam sokaklarında olduğu gibi ulusal kıyafetleri ile dolaşmaktadır. Bu çok renklilik kentin en önemli simgelerindendir.

 

Ana Sayfa | İletişim | Hakkımızda
Canlı Kamera e-posta: info [ at ] canlikameralar [nokta] com
Hisweb