Canlı Kamera Seyret
Dünyaya Farklı Bi Noktadan Bak!
webcam

canlı seyret, webcam, webcam canlı izle

Sponsor Baglantılar

Almanya / Hamburg / Hamburg University
webcam
Sosyal Baglantilar
webcam  AnaSayfa arkadasıma gönder  Arkadaşına Gönder favorilerime ekle  Kaydet yenile  Yenile
Sponsorlu Bağlantılar
Kendini İfade Et[me] Yeri
Tuija Hintzell
2010-12-28 18:41:16
l976 yılında adresini kaybettiğim yukarıda ismi yazılı Goethe İnstitut Blaubeuren'den bir arkadaşımın adresini arıyorum. Kendisinin son adresi Helsinki şehri idi.
ertay
2010-09-06 11:38:02
görmek istiyorum
kuzehy
2009-01-06 22:51:32
seni seviyorum
damat adayı
2008-07-02 22:28:05
çok ğüzel olmuş ellerinize saglık ama ben hambug görmek istiyorum ama tam anlaşılmıyor biraz daha bunu genişlete bilirmisniz bence bu kameraya daha işlek bir yere takınki insanlar daha iyi ğörsünler
İsim
(gerekli)
E-posta
(gerekli)
Web site
Yorum (gerekli)
Almanya Hakkında Bilgi
Almanya     Almanya Federal Cumhuriyeti ya da kısaca Almanya (Almanca: Bundesrepublik Deutschland) orta batı Avrupa'da devlet. Kuzeyinde Kuzey Denizi, Danimarka, Baltık Denizi, doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti, batısında Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa ve güneyinde Avusturya ve İsviçre bulunur.

     Almanya, 16 eyaletten oluşan federal bir devlettir.Başkent ve hükumet merkezi Berlin'de bulunmaktadır. Ulusal birlik 1871 Franco-Prusya Savaşı sonrası sağlanmıştır. II.Dünya Savaşı sonrası Doğu Almanya ve Batı Almanya olarak ikiye bölünen ülke 1990'da tekrar birleşmiştir. Almanya,Avrupa Birliği'nin kurucu ülkelerindendir ve 82 milyondan fazla nüfusu ile Avrupa Birliği'nin en kalabalık ülkesidir.

     Otomotiv ( Mercedes, BMW, Opel, Wolkswagen ), Dayanıklı Tüketim Malları ( Bosch, Sıemens, Braun, Fakir, Mıele, Grundıg, Telefunken ), Bayer Kimya, Goethe, Brecht, Grass, Schiller, Thomas Mann, Remarque, Rilke Hienrich Böll gibi Yazarları, Beethoven, Bach, Brahms, Wagner,Robert Schuman gibi Müzisyenleri, Marx, Nietzche, Leibniz gibi Düşünürleri, Einstein, İmmanuel Kant, Martin Luther gibi Bilim Adamları, Michael Schumacher, Boris Becker, Franz Beckenbauer ( İmparator ) gibi sporcuları, Berlin ve Köln Katedralleri ile Bremen Mızıkacıları, Ren Havzası ( madencilik ), Lufthansa Hava Yolları, Berlin ( Berlin Duvarı, Brandenburg kapısı, Bergama Müzesi ) Hamburg, Frankfurt, ( Kitap Fuarı )Münih, Dresden Şehirleri ile tanınır

Hamburg Hakkında Bilgi
Hamburg     Hamburg Almanya'nın ikinci büyük şehridir ve kendi başına ayrı bir eyaleti oluşturur. Aynı zamanda Avrupa Birliği'ndeki en büyük 6. metropoldür. Almanya'nın dünyaya açılan kapısı da denilen kent, Almanya'nın en büyük limanına da sahiptir.
 

Ana Sayfa | İletişim | Hakkımızda
Canlı Kamera e-posta: info [ at ] canlikameralar [nokta] com
Hisweb