Canlı Kamera Seyret
Dünyaya Farklı Bi Noktadan Bak!
webcam

Canlı Seyret, webcam, webcam canlı izle

Sponsor Bağlantılar

Turkiye canlı seyret, webcam canlı canlı kamera görüntüleri
347416 defa izlendi.
Turkiye
Taksim
187808 defa izlendi.
Turkiye
Kız Kulesi
185028 defa izlendi.
Turkiye
Bağdat Caddesi
130766 defa izlendi.
Turkiye
Pascha Bay
107005 defa izlendi.
Turkiye
Eminönü
100965 defa izlendi.
Turkiye
Yeni Mahalle
100877 defa izlendi.
Turkiye
Taksim İstiklal Caddesi
59307 defa izlendi.
Turkiye
Taksim
33736 defa izlendi.
Turkiye
Sultan Ahmet
31495 defa izlendi.
Turkiye
Kadıköy
26057 defa izlendi.
Turkiye
Galata Kulesi
22936 defa izlendi.
Turkiye
MiniaTürk
22892 defa izlendi.
Turkiye
Büyük Çamlıca
22133 defa izlendi.
Turkiye
Pierre Loti
18562 defa izlendi.
Turkiye
Merter
16212 defa izlendi.
Turkiye
İkitelli Masko
1 2 3 4 5 6 »
Turkiye Hakkında Bilgi
Turkiye

Türkiye, resmî adıyla Türkiye Cumhuriyeti (Türkiye Cumhuriyeti), Kuzey yarımkürede, Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında bulunan bir ülkedir. Ülke topraklarının büyük bir bölümü Anadolu yarımadasında, kalanı ise Balkan Yarımadası'nın uzantısı olan Trakya'da bulunur. Ülkenin üç yanı Akdeniz, Karadeniz ve bu iki denizi birbirine bağlayan Boğazlar ile Marmara Denizi ve Ege Denizi ile çevrilidir. Komşuları Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan (Nahçıvan Özerk Bölgesi ile), İran, Irak ve Suriye'dir.

Birleşmiş Milletler, NATO, Avrupa Konseyi ve İslam Konferansı Örgütü Türkiye'nin üye olduğu uluslararası örgütlerdendir. 3 Ekim 2005 tarihinden itibaren Avrupa Birliği'ne tam üyelik için müzakerelere başlanmıştır. 2007 yılı itibariyle Türkiye'de kişi başına düşen milli gelir 10.000 Amerikan Doları'na yaklaşmıştır.

Mersin Hakkında Bilgi / Herhangi Bir Şehir
Mersin     Mersin ilinin merkezi olan kenttir. Uluslararası bir limanı bulunmaktadır. Büyükşehir belediyesi statüsüne sahiptir. Türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş illeri arasında ön sıralardadır. Türkiye'nin en büyük serbest bölgesi ve Türkiye'nin en büyük limanınlarından birine sahiptir. Geniş art bölgesi ve ticari etkinliği göz önüne alınarak her geçen gün biraz daha büyümektedir. Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun 104'ü de Mersin'dedir. İstanbuldan sonra en yüksek ticaret hacmi Mersin'dedir. Ayrıca Türkiye'nin en yüksek yapısı 52 katlı (175 m., temelden yüksekliği ise 289 m.) Mertim de Mersin'dedir.

     BM raporuna göre yaşanabilirlik açısından Türkiye'nin kaliteli yaşanabilinecek 2. şehridir. Oldukça yoğun ve farklı etnik kökene sahip çok karmaşık ve kozmopolit bir yapısı vardır. Her Türkmen boyuna mensup insanı burada bulmak mümkündür. Türkmen Yörük kültürü ağırlıktadır. Özellikle Avşar, Bozdoğan Kırıntılı, Yüreğir, Dulkadiroğulları, Menemenci, Sırkıntı, Kınık, Karakeçili gibi yüzlerce Türkmen Boyu mersinde ağırlığını hissettirmektedir. En büyük Hıristiyan cemaati Mersin'de ikamet eder (5.500 Katolik, 6.000 Rum-Ortodoks ve Arap Ortodoks (maruniler), 950 kadar da Ermeni azınlık hayatlarını güven içerisinde yaşamaktadırlar.Her cemaatin kendine ait ibadet haneleri vardır ve kentin genelde çamlıbel, uray, ve pozcu semtlerine dağılmıştır.Ayrıca son iskan yasasına göre yabancıların mülk edinmesi kentte hemen etkisini göstermiştir .Özellikle Rumlar ve İngilizler kentin bir çok bölgesinde taşınmaz mülk edinmişlerdir.
 

Ana Sayfa | İletişim | Hakkımızda
Canlı Kamera e-posta: info [ at ] canlikameralar [nokta] com
Hisweb